+48 600 600 091
ul.Gwarna 13, 61-702 Poznań
biuro@aldego.pl

O Firmie

ALDEGO jest dynamicznie rozwijającą się firmą, w której pracują profesjonaliści posiadający wiedzę i doświadczenie, poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami. Gwarantuje to rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji począwszy od przyjęcia oferty aż do jej finalizacji. Mając świadomość istnienia szerokiej konkurencji na płaszczyznach obejmujących naszą działalność, w realizacji zleceń łączymy dokładność z profesjonalizmem. W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki biznesu, a uczciwość jest kluczowym czynnikiem kształtującym naszą reputację na rynku. Dbając o najwyższą jakość usług traktujemy każdego Klienta w sposób indywidualny.

Posiadamy atrakcyjne oferty kupna, sprzedaży i wynajmu takich nieruchomości jak: domy, kamienice, mieszkania, pensjonaty, działki budowlane, grunty rolne, lokale użytkowe, handlowo-usługowe, biurowe, budynki przemysłowe i hale produkcyjne.

Nasze pośrednictwo nie sprowadza się wyłącznie do kojarzenia stron lecz obejmuje: – badanie stanu prawnego nieruchomości, – przygotowanie obsługi notarialnej transakcji i wszystkich pism /umów, – doradztwo w zakresie ustalania ceny rynkowej nieruchomości i opłacalności inwestowania, – doradztwo kredytowe i pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszych kredytów na zakup nieruchomości, – obszerny i rzetelny marketing nieruchomości: skuteczne promowanie w trakcie jej oglądania przez potencjalnych nabywców, promocja na naszej witrynie www i innych internetowych portalach ogłoszeniowych. Współpracujemy z bankami i kancelariami notarialnymi w regionie jak również z rzeczoznawcami, geodetami, i wieloma innymi podmiotami z branży nieruchomości. By działać jeszcze sprawniej, jesteśmy członkiem sieci wymiany ofert InfoNET dzięki czemu Państwa oferta /ogłoszenie trafia automatycznie do pozostałych pośredników i ich Klientów. Zrzeszone agencje traktujemy zatem jako partnerów a nie konkurencję.

Swoim zaufaniem obdarzyła nas rzesza klientów, z których część prowadzi z nami stałą współpracę. Dobrą reputację zawdzięczamy szczególnej staranności i dbałości przy wykonywaniu czynności pośrednictwa. Zlecając nam kupno, sprzedaż, wynajęcie nieruchomości niezależnie czy to będzie dom, działka, mieszkanie, lokal czy magazyn, możecie być Państwo pewni, że skutecznie i rzetelnie zajmiemy się powierzoną nam transakcją, aktywnie wspierając Klienta podczas całego procesu prowadzącego do transakcji.

Czynności zawodowe wykonywane przez naszych pracowników, związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, są ubezpieczone w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji PZU S.A. na kwotę 800.000PLN, co gwarantuje naszym Klientom pełne bezpieczeństwo transakcji. Czynności pośrednictwa wykonywane są przez nas na podstawie LICENCJI ZAWODOWEJ nr7241 nadanej przez Ministerstwo Transportu i Budownictwa. Wszystkich naszych dotychczasowych oraz przyszłych Klientów serdecznie zapraszamy do współpracy.

Atrakcyjne oferty kupna, sprzedaży i wynajmu

Posiadamy atrakcyjne oferty kupna, sprzedaży i wynajmu takich nieruchomości jak: domy, kamienice, mieszkania, pensjonaty, działki budowlane, grunty rolne, lokale użytkowe, handlowo-usługowe, biurowe, budynki przemysłowe i hale produkcyjne.

OFERTA ZATRUDNIENIA:

Nasza firma stale poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze agentów nieruchomości. Jeśli jesteś osobą operatywną, lubisz zdobywać nowe umiejętności, i chciałbyś pracować w młodym, dynamicznym i profesjonalnie przygotowanym zespole, czekamy na Ciebie. Nie wymagamy doświadczenia w branży, gdyż zapewniamy szkolenie i przygotowanie zawodowe pod okiem licencjonowanych i mających duże doświadczenie agentów.

Oferty i zapytania prosimy kierować na adres biuro@aldego.pl

Partnerzy